Close

Půjčky pro živnostníky

Jste živnostník, tedy osoba samostatně výdělečně činná a potřebujete si rychle půjčit nějakou finanční hotovost? Pokud ano, tak jste na správném místě, protože u nás najdete půjčky i pro lidi, kteří mají záznam v registru dlužníků, případně pro podnikatele, který měli příliš nízké, a dokonce i záporné daňové přiznání. Při ručení nemovitostí můžete získat peníze dokonce s výhodnějším úrokem. Peníze z půjčky pro OSVČ by v první řadě měly sloužit pro podnikatelské účely, ale dnes už peníze můžete získat na jakýkoliv účel.

Nebankovní půjčky pro OSVČ

Pokud si potřebujete peníze na záchranu firmy, protože vaše podnikání je ztrátové, tak můžete využít půjčky pro OSVČ z nebankovních zdrojů. Právě taková dostupná hotovost vám totiž může zachránit podnikání. Půjčku pro podnikatele můžete získat na cokoliv, nemusíte předem sdělovat svůj záměr, tedy nikomu nemusíte vysvětlovat, jak využijete peníze.

Jak získat půjčku pro OSVČ

Pro získání půjčky vám postačí občanský průkaz, kopie živnostenského listu, výpis z bankovního účtu a případně potvrzení o tom, že nikomu nedlužíte peníze. Podmínky se samozřejmě liší podle výše částky, kterou si chcete půjčit a podle výšky daňového přiznání. Nejdostupnější jsou samozřejmě půjčky pro živnostníky, kteří nemají žádný záznam v registru dlužníků a mají dostatečné příjmy. Dnes však můžete získat půjčku i bez těchto náležitostí, nebankovní společnosti jsou totiž ochotné jít do většího rizika. Nezapomeňte, že v případě, pokud si chcete půjčit vyšší částku, tak určitě musíte i něčím ručit, nejlépe nějakou nemovitostí.

TIP: Půjčku pro živnostníky (OSVČ) však důkladně zvažte, protože pokud byste ji nezvládali splácet, tak za ni ručíte celým svým majetkem. Půjčka sice může pomoci, ale riziko je v tomto případě opravdu velké.

Výhody půjčky pro OSVČ:

  • půjčku můžete získat i při menších, a dokonce i záporných výsledcích podnikání
  • možnost získat půjčky bez ručitele a ručení
  • i bez zkoumání bankovních registrů
  • rychlé vyřízení
  • bezúčelová půjčka

Nevýhody půjčky pro OSVČ:

  • nutnost ručit nemovitostí (při vyšších částkách)
  • někdy krátká doba splatnosti
  • při podnikání jako OSVČ ručíte celým majetkem

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít