Close

Přivýdělek peněz v MLM ano nebo ne?

Multi level marketing je pro mnohé neznámý pojem, ale setkáváme se s ním na každém kroku, aniž bychom si to uvědomovali. Tento druh marketingu má jedno jediné pravidlo, jedni vydělávají na druhých. Při jednoduchém srovnání si lze představit, jak jeden obchodník najme deset obchodních zástupců, kteří nabízejí jeho produkty druhým. Ti si pak mohou také najímat své obchodní zástupce.

V současné době jde především o podvodné firmy, které se jako rakovina rozrůstají a postupně vysávají životní sílu lidem, které se tomuto marketingu propůjčí.

V čem MLM podniká

Jedná se především o nabízení služeb a produktů. Produkty se nabízejí všeho druhu. Obchodníci najímají především nezaměstnané zájemce, kteří potřebují nutně finanční jistotu, té se bohužel většinou nikdy nedočkají.

Obvykle vše začíná výhodnou nabídkou snadných peněz bez práce. Školitelé jsou vždy mladí a bohatí. Povětšinou jde o trik, kdy se se zapůjčeným autem i oblekem snaží udělat dojem na své následníky. Peníze vždy přináší provize z prodeje. Ať už se nabízí finanční produkty, software nebo cokoliv jiného.

Jde doslova o vymytí mozků, kdy školitel přesvědčuje následníky o tom, jak je produkt skvělý a že vlastně nevydělávají peníze, ale pouze pomáhají lidem. Účel je jediný prodávat, oslovit co největší množství lidí, zlanařit své blízké, svoje přátele i rodinu. Obchodník mnohdy donutí své zástupce, aby obtelefonovávali své přátele a známé. Těm se to obvykle natolik znechutí, že tak dotyčný přijde o okruh všech svých přátel, kteří se s ním už nebudou chtít vídat.

Jedná se téměř vždy o produkty, které se špatně prodávají, protože jsou předražené, ale i přesto obchodníci stále pumpují motivaci a snaží se z každého zástupce dostat co nejvíc.

Obchodní zástupce má obvykle provize, které ho ovšem neuživí a brzy přijde o lidi, kterým by mohl produkty nabízet. Většina případů vždy skončí tak, že se dotyčný ocitne bez peněz, bez přátel a naprosto zoufalý. Sliby bohatství a úspěchu zcela zmizí a dotyčný lituje, že kdy s MLM začínal.

Jak na MLM

Propůjčit se obchodníkům je cesta do pekel. Na MLM lze příležitostně vydělávat aniž bychom se komukoliv upisovali a to díky produktům, které již využíváme. Pokud se například využije půjček, tak za doporučení můžeme dosáhnout finančních odměn i výhod. Stejné nabídky mají obvykle i banky, pokud jim doporučíme klienty, tak nám mohou nabídnout zajímavé bonusy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít