Close

Jak zbohatnout z vlastní výplaty – Založte si blog

Blog

Rádi píšete a jste o sobě přesvědčení, že to také opravdu umíte? Nedělá vám problémy vytvořit text, který bude nejenom gramaticky správný, ale navíc i čtivý pro ostatní čtenáře? Potom se pro vás nabízí možnost živit se psaním vlastních článků. Nač se mořit s klasickými PR články pro nějaké firmy, když máte možnost spojit příjemné s užitečným a psát o tom co vás zajímá a ještě za to dostat dobře zaplaceno?

Získejte peníze příjemnou a jednoduchou cestou

Jde o ideální případ, jak získat peníze. Napíšete článek o tématu, které vás zajímá, baví a perfektně se v něm orientujete. Uveřejníte ho na svém blogu a inzerent vám za to zaplatí. Cesta k tomu, jak zbohatnout, může být i takto příjemná a jednoduchá. Založte si blog a pravidelně na něj pište. Bude-li dostatečně zajímavý a podnětný, okruh jeho čtenářů se bude rozšiřovat. Pak pro vás nastane ideální čas, pro vytvoření příležitosti, jak si přivydělat. Váš blog už bude tak rozšířený, že bude zajímavý i pro inzerenty. Pokud budete například vtipně, současně a erudovaně na svém blogu glosovat současné módní trendy, určitě se pak najde módní značka, která bude mít o spolupráci s vaším blogem zájem.

Systém PlaCla spojuje váš blog a inzerenty

Platformou, která spojuje blogery s inzerenty je PlaCla.cz, systém placených článků. Jako bloger se se zde zaregistrujete i se svým blogem. Inzerent si potom objedná službu napsání placeného článku a jeho následného zveřejnění na vašem blogu. Cenu za článek určuje inzerent. Dopad takových článků je mnohem efektivnější než v případě klasických PR článků. Ty už většinou nikdo nečte a přeskočí je. Ovšem když si nějaká módní značka objedná článek na vašem prestižním módním blogu, má jistotu, že vaši pravidelní čtenáři mu budou věnovat pozornost, a proto jejich investice nebude zbytečná. Právě v tom spočívá přínos PlaCla.cz. Inzerenti na vybraných blozích najdou svoji cílovou skupinu, kterou zajímají jejich služby a nabídka výrobků, a vy jako blogeři můžete psát o tom, co vás baví a v čem se skutečně vyznáte. Spokojeni jsou všichni – výdělky mají jak inzerenti, tak i blogeři a systém PlaCla.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít