Close

Jak zbohatnout z vlastní výplaty – Další výdělky na internetu

Mít internetové připojení je v současnosti pro každého z nás už samozřejmostí. Přenos dat funguje rychle a spolehlivě. Pokud jste kreativní, přináší vám internet nejenom informace a možnost vyřizovat věci online, ale i řadu způsobů, jak efektivně získat výdělky na internetu.

Provize za propagaci na vašem webu

Jedním z  účinných nástrojů, jak zbohatnout a získat další výdělky na internetu, je affiliate marketing. Jde o partnerský marketing, formu provizního systému. Internetové stránky prodejce výrobků či služeb jsou propojeny se stránkami, které uvedené výrobky či služby doporučují. Systém affiliate marketingu je založený na tom, že produkt nebo služba se propaguje pomocí stránek affiliate partnerů. Tito partneři pak dostávají určitý podíl. Jednoduše se domluvíte s nějakým výrobcem, že ve svém článku na svém webu uveřejníte odkaz na jeho produkty. Vy za to dostanete peníze, firmě díky prokliknutí přivedete nové zákazníky.

Prodej doménu nebo webové stránky

Způsoby, jak si přivydělat, jsou různé. Máte zaregistrovanou jednu nebo několik domén či provozujete webové stránky? Pokud vám nezbývá čas na správu webu a vytváření jeho obsahu, nebo pokud vámi zaregistrovaná doména leží ladem, můžete ji prodat. Cennější je, pokud máte webové stránky s  kvalitním obsahem a deklarovanou návštěvností případně i inzercí. Ty jsou pro potenciálního kupce zajímavější, může předpokládat, že mu web bude generovat zisky. V případě prodeje domény výslednou cenu určuje existence zájemce o doménu, souhlas majitele s prodejem a stanovení reálné ceny. Máte-li doménu k prodeji a je-li opravdu atraktivní, můžete ji prodat i v řádu desítek či stovek tisíc nebo dokonce milionů, například klenoty.cz se prodaly za 2,5 milionu Kč. Ovšem ceny domén dnes klesají, za což mohou sociální sítě, SEO, vyhledávače a mobilní aplikace.

Zbavte se věcí na Aukru nebo obchodujte na Amazonu

Další možností je prodávat své zboží na Aukru. Můžete prodávat prakticky cokoli, co nepotřebujete. Vlastníte nějaké sbírkové předměty, potřebujete se zbavit něčeho nepotřebného, ale stále funkčního? Na Aukru můžete prodávat všechno možné od elektroniky přes módu, sportovní potřeby, knihy, potřeby pro dům a zahradu a další věci. Aukro se stává zprostředkovatelem těchto obchodů, kdy prodáváte v aukci systémem příhozů nebo pomocí Kup teď za danou cenu.
Podnikat můžete začít na Amazonu. Nejideálnější je, když máte nějaký vlastní produkt a budujete vlastní značku. Amazon pak používáte jako prodejní kanál a můžete své výrobky dostat do světa. Jak zde mít úspěch? Pokud spouštíte nový produkt, je důležité požádat známé a přátele o recenze na základě reálných prodejů. Jakmile máte 10 recenzí na Amazonu, je důležité zapnout sponzorovanou formu reklamy. Prodeje na sebe nenechají dlouho čekat. Hodí se pak udělat třeba slevovou akci.

Propagujte online kurzy, vyplňujte ankety a klikejte na reklamy

Dalším způsobem, jak na internetu zbohatnout, je propagovat nabídky online kurzů za provizi z prodeje. Můžete propagovat pomocí odkazů a bannerů na svém webu, nebo rozesíláním mailů (pozor nespamovat), nebo třeba umístěním na svém facebooku. Velice jednoduchým dosažením zisků je klikání a přijímání reklamy, která vám bude chodit na mail. Nejedná se sice o žádné velké částky, ale můžete to dohonit množstvím reklam. Nevěřte ale tomu, že můžete získat astronomické částky.
Můžete vydělávat i díky internetovým anketám a jejich vyplňování. Zaregistrujete se u organizace, která výzkumy provádí (například SANEP, středisko analýz a empirických výzkumů, Český národní panel atd). Následně za vyplnění anket sbíráte body, které je možné směnit za peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít