Close

Finanční poradenství – jak ušetřit čas

V současnosti už se málokdo vyzná v džungli finančních produktů. Pokud jste zrovna nevystudovali ekonomickou školu a není pro vás koníčkem vyhledávání nejvýhodnějších úrokových sazeb, zpravidla toho o finančním světě příliš mnoho nevíte. Přitom také chcete mít bankovní účet, kreditní karty či půjčky za výhodných podmínek, případně byste i rádi investovali nějaké peníze s vidinou možného zhodnocení. Jak v takovém případě postupovat?

Podívejte se nezávisle na svoje finance

Jestliže se chcete nezávisle podívat na stav svých financí, najít možnosti, jak ušetřit, jaké finanční produkty (úvěry, hypotéky, spoření apod.) si vybrat, aby byly pro vás maximálně výhodné a nezatížily příliš váš rozpočet, pak přichází na řadu finanční poradenství. Hodit se vám bude samozřejmě i v případě, že máte v otázce úvěru, hypotéky či spoření jasno, ale disponujete finančními rezervami, které byste rádi někam investovali. Zapojit do tohoto procesu finančního poradce je výbornou cestou, jak ušetřit čas i peníze.

Finanční poradce Vám uspoří peníze

Vy sami určitě nemáte čas studovat nabídky různých finančních společností, bank a navíc přesně nerozumíte úskalím této problematiky. Proto vám výrazně ušetří čas právě konzultace s člověkem, které tomuto oboru rozumí a dokáže vám nezávisle poradit. Nebudete se muset probírat spoustou nabídek, ze kterých vám půjde hlava kolem. Tím pádem také ušetříte nemalé peníze, protože finanční poradce má přehled a dokáže zhodnotit, která nabídka je výhodná a která nikoli. Nepožene vás do něčeho, co je předem ztrátové nebo spojené s velkými výdaji.

Hledejte nezávislého poradce

Důležité ale je, abyste si vybrali nezávislého poradce. Poradce pracující v konkrétní finanční instituci, například v bance, vám sotva doporučí produkty jiné společnosti než té, ve které pracuje. Jedině, že by zrovna dal výpověď a dostal lano od konkurence. Také dejte pozor na nezávislost poradců, kteří se jako nezávislí jenom tváří, ale ve skutečnosti vám chtějí prodat produkt, ze kterého mají nejvyšší provizi. Sice zastupují více společností, ale nejde jim o vaše úspory a vaše dobro, ale jenom o svůj vlastní zisk. Proto dejte na své osobní dojmy, na doporučení lidí, kterým věříte, abyste si vybrali opravdu takového poradce, jenž vám přinese úspory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít