Close

5 tipů, jak si přivydělat (nejen) na internetu

Potřebujete si přilepšit k rodinnému rozpočtu? Sepsali jsme pár tipů, kde přivýdělek nebo brigádu najít a co všechno dnes můžete dělat 🙂

Pište

Copywriting, psaní textů pro weby – konkrétně různých článků, popisků na produkty na e-shopy, recenzí, PR článků a podobně. Na copywriting se samozřejmě nehodí každý – měli byste mít v malíku pravopis a taky být schopni dát dohromady srozumitelnou větu. Ideální je, když vás psaní prostě baví 🙂

Na copywriting existuje spousta on-line i off-line kurzů. Na začátku možná budete psát jen za pár desítek korun za hodinu, ale zkušení psavci mají hodinovou sazbu kolem 500 Kč.

Copywriting je součást online marketingu a je po něm velká poptávka. Každý chce mít ty nejlepší popisky produktů, vést pravidelně blog, publikovat obsah na sociálních sítích.

Kde zkusit štěstí:

Najděte si skupiny na Facebooku – Copywriting, on-line marketing.

Doučujte, co umíte líp, než ostatní

Ovládáte cizí jazyk, jste skvělí v matematice nebo třeba umíte skvěle péct? Nabídněte svoje služby na www.doucovani.cz nebo si rovnou založte vlastní kurz na naucmese.cz. Mnoho lidí také pořádá on-line webináře nebo prodává školení na videu.

Překládejte

I v téhle oblasti je prostor pro uplatnění, hlavně angličtina je žádaná. Stačí jen najít poptávku. Hodně se překládají filmy, seriály a dokumenty, proto se zaměřte na dabingová studia, kterým pošlete životopis.

Jestli nemáte zkušenosti, zkuste si pár filmů otitulkovat, abyste měli něco na ukázku.

Pomáhejte jako hodinový manžel

Nebo manželka, protože i ženy umí natřít židli nebo přidělat poličku. Na stránkách domelie.cz se můžete zaregistrovat a lidé si vás budou na pomoc v domácnosti najímat. Můžete samozřejmě pomáhat i s hlídáním dětí nebo uklízením. Sazbu si určíte podle zkušeností a také je rozhodujícím faktorem kraj, ve kterém bydlíte.

Založte si e-shop

Prodávat na internetu je sen spousty lidí a navíc snadno splnitelný. V dnešní době si e-shop založíte během pár minut třeba na platformě Shoptetu a pak už je na vás, jestli zvládnete také prodávat a poradíte si s vedením internetového obchodu. Osobně zatím nic neprodávám, ale mám kolem sebe hodně skvělých maminek, co takhle podnikají. Třeba vás zaujmou taky:

Zdroje, které by vás mohly zajímat:

www.mujprvnieshop.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zavřít